Lajmi u hoq sepse përmbajtja rezultoi e pasaktë×

Lajmi i fundit

John

Zbulohet kush është kamikazi i BMW që 'fluturoi' me 150 km/orë te TVSH dhe desh i mori jetën 2 kalimtarëve