15 vende shumë të bukura në Europë, por që kanë shumë pak turistë (FOTO)

A keni menduar ndonjëherë që të vizitoni vende shumë të bukura, por të mos gëlojnë nga turistët?  Në pamje të parë duket diçka e pamundur, por CNN na thotë që "po". Në Europë ka mjaftushëm qytete që ia vlejnë për t'u vizituar, por që nuk kanë famën si Venecia, Parisi, Londra, New York...

CNN sjell një listë të qyteteve që mund t'i vizitoni pa pasur merakun që në foton tuaj, do jenë dhjetëra njerëz në sfond. Mes tyre është edhe Kosova. 

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi për hapjen e listave dhe ndalimin e koalicioneve parazgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bumerangu i antitrupave Covid…Ata që ri-infektohen kanë formë më të rëndë të sëmundjes