16-vjeçarja dyshohet se u përdhunua në zonën e plazhit në Durrës, arrestohet një djalë 18-vjeçar

Zona e Plazhit të Durrësit

DURRËS- Një vajzë 16 vjeçare dyshohet se është abuzuar seksualisht nga një 18-vjeçar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Plazhit në Durrës, ku sipas policisë është arrestuar në flagrancë 18-vjeçari, D.M banues në Durrës.

Deri më tani nuk dihen të tjera detaje, nëse dy të rinjtë kishin njohje të mëparshme, apo kush e ka bërë kallëzimin në polici për ngjarjen.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje, ndërsa materialet hetimore i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme hetimore.

E.L./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?

Komento

Komente

  • vasil muca: 20/01/2020 11:32

    po ku kemi pune ne qe jemi me dipoma nuk kemi pun drejtorat nuk kan diploma jan ne pun dhe shum istitucjone po a shtu

    Përgjigju