POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

17-vjetori, Rama kujton sulmet terroriste në SHBA: Tragjedia që ndryshoi botën (VIDEO)

Sulmi mbi Kullat Binjake me 11 shtator 2001 ne SHBA

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kujtojnë sot 17-vjetorin e sulmeve terroriste në Kullat Binjake në Nju Jork, më 11 shtator 2001, ku humbën jetën mbi 3 mijë persona. Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në Facebook shprehet se ‘tragjedia ndryshoi botën’.

Mirëmëngjes dhe me këtë kujtesë për tragjedinë që ndryshoi botën, ju uroj një ditë të mbarë

Edi Rama

d.ba./b.ha.
Komento