19 personat që transformuan hapësirat e shtëpisë në vendet më të bukura në planet (FOTO)

Shtëpia më parë dhe tani

Ju nuk duhet të jeni profesionist për të transformuar hapësirën tuaj të jetesës dhe për të pasur vendin që gjithmonë keni ëndërruar.

Një pikturë e bukur ose mobiljet e duhura mund të bëjnë mrekulli për hapësirat tuaja dhe t'ju ndihmojnë të ndjeheni më të qetë dhe të realizuar. Të jetosh në një ambient që nuk të pëlqen ndikon në psikologjinë e çdo personi, prandaj duhet t'i kushtohet një vëmendje e madhe kësaj pjese. Koncepti i shtëpisë është më i thellë sepse ai është ambienti ku ti zhvillon gjërat më intime e të ngrohta me familjen.  

Më poshtë janë 19 ambiente të cilat u kthyen në vend çudirash nga pronarët  e tyre.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me lista të hapura dhe pa koalicione, a është kjo mënyra që doni të votoni?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vatër e re COVID-i në Pogradec, infektohet infermieri, u kthye nga Tirana