2 të plagosur në Sarandë, njëri prej tyre pronar i një lokali në Sarandë (Emri)

1624176818_iljadhii.jpg

Biznesmeni Spiro Iljadhi 35 vjeç është njëri prej të plagosurve në Sarandë. Iljadhi mësohet se është pronar i Bar Orange në qytetin bregdetar. I plagosur ka mbetur edhe një person tjetër, kalimtar, identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije.

1624178417_organe.jpg

Bar Orange


Lajmi kryesor:

Qëllohet me 20 plumba pronari i 'Orange' në Sarandë, në gjendje të rëndë te Trauma! Plagoset edhe pushuesi! Autorë, 2 vëllezër e shoku i tyre nga Tepelena! Policia: Shkak një konflikt i çastit


  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

Me lule dhe një kornizë, Biden emocionon zv. presidenten Harris në zyrë për ditëlindje (VIDEO)