31-vjeçari me 'Audi' përplas për vdekje këmbësorin në Fier

31-vjeçari me 'Audi' përplas për vdekje këmbësorin në Fier

Foto ilustruese

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës” në Fier, ku 31 vjeçari E.Zh teksa drejtonte automjetin tip ‘Audi’ ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Viktima ende nuk është identifikuar nga policia, por mendohet të jetë rreth 70 vjeç. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:00 ndërsa raportohet se i moshuari ka ndërruar jetë në vend.

Ndërkohë në vendngjarje ndodhet grupi hetimor që po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e të moshuarit që ndërroi jetë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Kiara 'godet' grupin e Oltës në BBV! Ja cila mund të largohet nga spektakli

Kiara 'godet' grupin e Oltës në BBV! Ja cila mund të largohet nga spektakli