31-vjeçari turk tenton të kalojë kufirin me dokumente të falsifikuar, vihet në pranga nga policia e Durrësit

Porti Durrës

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një shtetas turk pasi po tentonte që të kalonte kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara.

Policia njofton se është arrestuar në flagrancë shtetasin turk M. Y., 31 vjeç, pasi në PKK Port Durrës, ka tentuar të kalojë kufirin me dokumente të dyshuara si të falsifikuara.

Po ashtu është arrestuar në flagrancë shtetasin R. V., 59 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj kunatës së tij.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pas 8 muajsh Thaçi dhe personalitet e tjerë të luftës së UÇK-së në Hagë do të takohen me familjarët