40-vjeçari i sëmurë humb kontaktet prej 2 ditësh! Familja kërkon ndihmën e të gjithëve

40-vjeçari i sëmurë humb kontaktet prej 2 ditësh! Familja kërkon ndihmën e të gjithëve

Fatjon Hushi

Fatjon Hushi,  40 vjeç nga Fushë-Kruja është personi në foto. Ai ka humbur kontaktet që ditën e diel dhe familja kërkon ndihmë për gjetjen e tij.

Për herë të fundit është parë në Rrugën e Tiranës dhe që nga ai moment ka humbur kontaktet me familjen Ai vuan nga paraliza infantile dhe mban veshur një kostum sportiv dhe kapele të zezë.

Familja bën apel kushdo e ka parë të njoftojë policinë ose familjen në nr +355685122227

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sulmi në Veri të Kosovës, a rrezikohet një konflikt në rajon?×

Lajmi i fundit

I kemi shpallur luftë Rusisë e prandaj duhet të jemi vigjilent edhe për ngjarje të tjera në të ardhmen

I kemi shpallur luftë Rusisë e prandaj duhet të jemi vigjilent edhe për ngjarje të tjera në të ardhmen