5 anëtarët e Këshillit të Sigurimit, disa shtete arabe dhe Turqia do të diskutojnë për hapat e mëtejshëm në Siri

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Kryebashkiaku i Kavajës, kthehet në ‘imam’, flet para besimtarëve brenda xhamisë së re! Mes tyre edhe deputeti i PS, Etjen Xhafaj