51 vjeçari nga Kukësi gjendet i pajetë në një kanal me ujë në Vlorë

51 vjeçari nga Kukësi gjendet i pajetë në një kanal me ujë në Vlorë

Foto ilustruese

Ditën e sotme një 51 vjeçar me banim në Kukës është gjetur i pajetë në një kanal me ujë në Vlorë. Bëhet fjalë për 51 vjeçarin e identifikuar si A.K, trupi i të cilit është gjetur i pajetë rreth orës 10:30 në fshatin Alikok. 

Në trupin e tij nuk janë gjetur shenja dhune. Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të vdekjes. 

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

‘Abuzim me fondet shtetërore për qëllime elektorale’, KQZ u ndalon socialistëve zhvillimin e 5 aktivitete politike! Flamur Golemi 'më i ndëshkuari'

‘Abuzim me fondet shtetërore për qëllime elektorale’, KQZ u ndalon socialistëve zhvillimin e 5 aktivitete politike! Flamur Golemi 'më i ndëshkuari'