6 gabime që bëjnë vajzat kur veshin streçe për në palestër

6 gabime që bëjnë vajzat kur veshin streçe për në palestër

Për ju që gjeni vullnetin për të shkuar në palestër, një pjesë e rëndësishme e atij procesi janë padyshim edhe veshja që përzgjidhni. Përveç se të ndiheni komodë, që absolutisht është pjesa më e rëndësishme, e mendoni edhe se si të dukeni edhe sa më mirë.

Pikërisht, për këtë arsye, Bright Side na jep disa këshilla shumë të vyera se si të dukemi sa më bukur me streçe, që duhet thënë nuk shërbejnë vetëm për palestër.

Vishni streçe me bel të gjatë

Qëndroni larg printimeve me shkëlqim

Zgjidhni streçe të gjata dhe jo deri te gjuri

Zgjidhni ngjyra që kombinohen me njëra-tjetrën

Mos i vishni me një bluze të gjatë, por më mirë me një crop top

Zgjidhni ngjyra që ju përshtaten me tonin e fytyrës

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Matura 2023/ Dalin rezultatet e testit të Gjuhës së Huaj, 24% e maturantëve kanë marrë notën 10! Ngelën vetëm 4%

Matura 2023/ Dalin rezultatet e testit të Gjuhës së Huaj, 24% e maturantëve kanë marrë notën 10! Ngelën vetëm 4%