67-vjeçari nga Prrenjasi largohet nga banesa pa njoftuar, i biri kërkon ndihmën e policisë për ta gjetur

67-vjeçari nga Prrenjasi largohet nga banesa pa njoftuar, i biri kërkon ndihmën e policisë për ta gjetur

Foto ilustruese

Një 67 vjeçar është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer çka ka alarmuar familjarët e tij.

Ka qenë i biri i tij Sh.B 27 vjeç që ka bërë denoncimin në polici duke kërkuar ndihmën e tyre për ta gjetur.

67 vjeçari me iniciale D.B është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më duke mos i njoftuar familjarët për ve ndodhjen.

Nuk dihen ende detaje të tjera nëse ka pasur një konflikt në familje apo i moshuari vuan nga ndonjë sëmundje dhe ka humbur duke mos gjetur dot rrugën e kthimit.

Policia po punon për gjetjen e tij.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Zbulohet droni kamikaz nënujor i Ukrainës

VIDEO/ Zbulohet droni kamikaz nënujor i Ukrainës