70 vite e 214 ditë Mbretëreshë, e gjithë jeta e Elizabeth II në 44 FOTO! Momentet më ikonike nga mbretërimi i saj historik

70 vite e 214 ditë Mbretëreshë, e gjithë jeta e Elizabeth II në 44 FOTO! Momentet më ikonike nga mbretërimi i saj historik

Me anë të kësaj fotogalerie do mund të shihni jetën e mbretëreshës Elizabeth, nga fotoja e sa e parë e deri në ditën e saj të fundit. Këto janë momentet më të rëndësishme në rrugëtimin e saj mbi 70-vjeçar.


Lajmi kryesor:

'Udhëtimi' i fundit i Mbretëreshës dhe fundi i një epoke! Elisabeth varroset në kapelën e Shën Gjergjit, si një shpirt i thjeshtë e i krishterë


Ora 21:34
E gjithë jeta e mbretëreshës Elizabeth në 44 foto
K.T./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori

VIDEO/ Në Tiranë festojnë eleminimin e Serbisë nga Botërori