8 Marsi, Duma: Urimin më të sinqertë për gruan, forcën e qytetit të Kavajës! Jeni bërthama e shoqërisë dhe ekuilibri i familjes

Drejtuesja politike e PD për Kavajën e Rrogozhinën Grida Duma

Drejtuesja politike e PD për Kavajën e Rrogozhinën, Grida Duma përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, uron 8 marsin.

“Përulje për atë çka gruaja i jep shoqërisë!”

Sipas Dumës, gratë dhe vajzat janë bërthama e shoqërisë, ekuilibri i familjes, forca e fëmijëve që vijnë në jetë.

“Urimin më të sinqertë për gruan forcën e qytetit të Kavajës!”, shkruan Duma.

 


Lajmi kryesor:

Sot 8 Mars, uron Rama: Zoti s'mund të ishte kudo prandaj bëri nënat! Kim thirrje grave: Votoni! Është e drejta dhe e ardhmja juaj!


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika