8 marsi, Rama urim të veçantë: Zoti nuk mund të ishte kudo prandaj bëri nënat

1615109677_Screenshot2.jpg

Kryeministri Edi Rama ka uruar mëngjesin e këtij 8 marsi të gjitha gratë.

"Zoti nuk mund të ishte kudo prandaj bëri nënat", me këtë shprehje të Rudyard Kipling, Rama iu uron gëzuar 8 marsin të gjitha nënave.

Foto e shpërndarë nga kryeministri Rama


Lajmi kryesor:

Sot 8 Mars, uron Rama: Zoti s'mund të ishte kudo prandaj bëri nënat! Kim thirrje grave: Votoni! Është e drejta dhe e ardhmja juaj!


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

Inaugurimi i Aeroportit të Kukësit, Rama: Pas pak, zbresim këtu, ku hapet porta e dytë nga qielli i Shqipërisë