​Demokrati i shkruan Bregut, por
s'do ta besoni kujt i shkon SMS-ja

​Demokrati i shkruan Bregut, por<br />s'do ta besoni kujt i shkon SMS-ja
TIRANE-Një demokrat i quajtur Nosh i ka shkruar një mesash deputetes së PD-së Majlinda Bregu, ku e përgëzon për qëndrimet e saj kritike ndaj bojkotit të opozitës kohët e fundit. 

Ai i thotë se dëshiron një Parti Demokratike pa Berishën dhe Bashën.

Por sms-ja nuk ka shkuar atje ku duhej. Gabimisht demokrati i ka dërguar mesazhin kryetares së PS-së së Lezhës, njëkohësisht kandidate për deputete, Ardiana Jaku.
Ajo i është përgjigjur se nuk është Majlinda, por ndan të njëjtin qëndrim me të.

Kandidatja e PS i kërkon ndjese demokratit që e ka publikuar bisedën, dhe e ka hedhur atë në Facebook. Ja biseda e plotë.

mesazhi per majlinda bregun

ardiana jaku
Ardiana Jaku

(d.b/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

E djathta përmbys e Foltores

E djathta përmbys e Foltores