​FOTOLAJM/Basha dhe Mediu krah
për krah në ceremoninë e Trump

​FOTOLAJM/Basha dhe Mediu krah<br />për krah në ceremoninë e Trump
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe ai i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, kanë ndjekur nga afër ceremoninë e betimit të Donald Trump, në Capitol Hill të Uashingtonit.
 
Siç duket edhe në këtë foto, Basha dhe Mediu kanë bërë edhe një foto krah për krah.
 
Si Basha ashtu edhe Mediu e kanë justifikuar prezencën e tyre në ceremoninë e Trump me ftestë të Partisë Republikane Amerikane. 

basha mediu
(Lulzim Basha dhe Fatmir Mediu)

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dëshmia e Xhaferr Kananit, që sfidoi regjimin komunist: Në Degën e Brendshme të Shkodrës, u paraqita si major i Sigurimit, i dërguar me shërbim nga Kadri Hazbiu

Dëshmia e Xhaferr Kananit, që sfidoi regjimin komunist: Në Degën e Brendshme të Shkodrës, u paraqita si major i Sigurimit, i dërguar me shërbim nga Kadri Hazbiu