​PS zhvillon mbledhjen e
grupit parlamenta

​PS zhvillon mbledhjen e<br />grupit parlamenta
TIRANË-Partia Socialiste ka zhvilluar mbledhjen e grupit parlamentar ku pa dyshim temë e diskutimit ka qenë dhe shkarkimi i Ylli Manjanit.

Në mbyllje të mbledhjes asnjë prej eksponentëve të PS, madje dhe vetë kryeministri Edi Rama nuk e kanë komentuar për mediat këtë shkarkim.

Yli Manjani, nga radhët e LSi u shkarkua si ministër i Drejtësisë nga kryeministri, ndërsa në vend të tij pritet të emërohet Petrit Vasili.

(d.b/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Berisha falënderoi kandidatin e PD në Krujë për tërheqjen, Bejko: Tregues se fshihet pas këtij vendimi

Berisha falënderoi kandidatin e PD në Krujë për tërheqjen, Bejko: Tregues se fshihet pas këtij vendimi