A do martohej me Kiarën brenda në Big Brother? Luizi: Vetëm me sillni priftin! Emocionohet moderatorja

A do martohej me Kiarën brenda në Big Brother? Luizi: Vetëm me sillni priftin! Emocionohet moderatorja

Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tito është emocionuar mbrëmjen e sotme në Big Brother. Arbana Osmani pyeti Luizin se nëse Kiara do të dashurohej me të, a do e bënte ai dasmën brenda shtëpisë së Big Brother. Luizi tha se vetëm duhej t’i sillnin priftin dhe ishte gati ta realizonte dasmën.

Në këtë moment u vu re se Kiara u emocionua, ndërsa ishte gati të qante.

“Nëse Kiara dashurohet me ty këtu në Big Brother, se Big Bother është i gjatë dhe ti i propozon asaj për martesë dhe ajo thotë po, a do e bëje dasmën brenda në Big Brother”, tha Arbana Osamni.

“Vetëm priftin më sillni këtu brenda dhe është e kryme”, tha Luizi.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori, jo im bir!