A do të jetë pjesë e Big Brother VIP 3? Luiz Ejlli shuan kureshtjen: Prisni sa të fillojë…

A do të jetë pjesë e Big Brother VIP 3? Luiz Ejlli shuan kureshtjen: Prisni sa të fillojë…

Luiz Ejlli ishte fituesi i Big Brother VIP 2 dhe një ndër personat më të komentuar brenda shtëpisë, por edhe jashtë saj. Madje në rrjet kanë filluar që të flitet se Luizi do të jetë sërish pjesë e këtij spektakli, por nuk dihet shumë mbi rolin që do ketë, nëse do jetë pjesë e Big Brother 3.

Këngëtari është pyetur nga gazetari Ronaldo nëse do të jetë pjesë dhe çfarë roli do të ketë, megjithatë, Luizi zgjodhi ta mbajë enigmë duke thënë, ‘duhet të prisni’.

-Flitet lartë e poshtë kur doli trajleri i Bigut, ky syri është i Luizit, do të jetë opinionist, do të jetë vëllai i madh

Luizi: Do prisni pra, prisni deri sa të filloj. A rri unë pa ba gja, ti më njeh…

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • enesi: 19/12/2023 19:32

  luiz ejlli djale yll dhe shume i zgjuar.

  Përgjigju
 • vrashta i muerrme: 19/12/2023 14:30

  thue i la lekte ne auftomat koklakra

  Përgjigju
 • sermin: 18/12/2023 09:40

  po le nam o mret me gjithe diten kjara leta katunarja.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit