A duhet të shqetësohemi nga mjegulla që pushtoi kryeqytetin dhe sa do të vijojë?! Në fundjavë moti me supriza (VIDEO)

Gjatë fundjavës nisin reshjet e shiut. Meteorologu Hakil Osmani u shpreh se më prezente reshjet do të jenë ditën e dielë. E përsa i përket mjegullës, sipas meteorologut kjo situatë është normale për dimrin dhe se do të ketë mjegull gjatë ditëve në vijim.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

I nxehtë përvëlues, vendi 'pushtohet' nga temperatura ekstreme, deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë

I nxehtë përvëlues, vendi 'pushtohet' nga temperatura ekstreme, deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë