A ke një emër për Presidentin? Habit Berisha: S’kemi pse tallemi me veten, s’kemi vota

 

Berisha u pyet nga gazetarja Danjela Maloku pas mbledhjes së grupit Parlamentar të PD nëse ka një emër për Presidentin e ri.

 “Mund të propozosh po të kesh vota. S’kemi pse tallemi me veten”, u përgjigj Berisha, ndërkohë që disa ditë më parë tha se pranon të negociojë vetëm nëse ai do ta propozonte emrin.


Lajmi kryesor:

Negociatat me PS për Presidentin, dështon mbledhja e grupit të PD! Berisha-Alibeajt: Je i përzgjedhuri i Ballës, as Rama s'të përfill! Kreu i grupit: S'ke asnjë rol në parti, vjen bën zhurmë


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin