Abuzimi 322 mln lekë me tenderin e Ujësjellësit, GJKKO lë në burg Lefter Allën, 6 zyrtarët e tjerë dhe 3 përfaqësuesit e kompanive! 2 në arrest shtëpie

Abuzimi 322 mln lekë me tenderin e Ujësjellësit, GJKKO lë në burg Lefter Allën, 6 zyrtarët e tjerë dhe 3 përfaqësuesit e kompanive! 2 në arrest shtëpie

1678958618_leftere1579713700575647x4501.jpg

GJKKO ka vendosur të lërë në fuqi masat 'arrest me burg' për kryebashkiakun e Bulqizës Lefter Alla dhe 6 zyrtarët e tjerë dhe 3 përfaqësuesit e kompanive. Ndër 2 të tjerë janë lënë në 'arrest shtëpie'.


Lajmi kryesor:

Shkelja me tenderin 322 mln leke, në burg kryebashkiaku i Bulqizës dhe 9 të tjerë! U përgjua në biseda me mikun biznesmen! SPAK harroi të arrestojë njerin prej të akuzuarve


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Shpëtoi Spanjën nga gjuajtjet e Brojës, portieri Raja: E dinim se Shqipëria nuk ishte kundërshtar i lehtë

Shpëtoi Spanjën nga gjuajtjet e Brojës, portieri Raja: E dinim se Shqipëria nuk ishte kundërshtar i lehtë