Abuzoi seksualisht me një të mitur, arrestohet 28-vjeçari në Shijak

Foto ilustruese

SHIJAK- Një 28-vjeçar ka rënë në pranga pasi dyshohet se abuzuar seksualisht me një të mitur, përkatësisht e moshës 16 vjeçe. Burime zyrtare për Report Tv bëjnë me dije se 28-vjeçari është identifikuar me inicialet F.H., banues në Shijak.

Ai ka dhunuar dhe e ka detyruar 16-vjeçaren që të kryej marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj. Ndaj tij rëndon akuza për veprat penale Kanosja’, ‘Dëmtime të tjera me dashje’ dhe ‘Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç’.

Ndërsa Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Meta: Rama dhe Basha vranë katër protestues më 21 janar! Nëse shkarkohem, do e ankimoj vendimin e Gjykatës Kushtetuese