Adele dashuron një burrë të martua

Adele dashuron një burrë të martua
Pas shumë hamendësimesh, nëse është lesbike apo të tjera ide si këto mbi jetën private të Adele zbulohet edhe sekreti i madh i artistes. I dashuri i këngëtares britanike, është një burrë i martuar në prag divorci, Ky lajm ka habitur të gjithë, duke menduar sesi është e mundur që një prej këngëtareve më të mira në botë, e cila ka shpërthyer me këngët e saj të dashurisë, ka qëndruar e ndarë nga i dashuri i fundit nga viti 2009 dhe tani besohet se ka gjetur dashurinë e bosit të bamirësisë Simon Konecki. Ata kaluan së bashku festat e fundvitit në Florida, por besohet se Konecki është i martuar me stilisten Clary Fisher, nënë e vajzës së tij 5-vjeçare.

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Sazan Guri: E përcolla të ndjerin

Sazan Guri: E përcolla të ndjerin