POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Afërdita Dreshaj shkëlqen në kuq e zi, shfaq linjat e saj perfekte gjatë pushimeve në Shqipëri (FOTO)

Këngëtarja Afërdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj, po kalon pushimet në Shqipëri. Mbrëmë gjeti kohë të argëtohet në një nga klubet e Tiranës me shoqëri, teksa shkëlqente në një fund të lëkure të zi dhe kanatiere të thjeshtë të kuqe, ku dukej tejet seksi dhe tërheqëse.

Këngëtarja Afërdita Dreshaj 

Nuk dihet nëse Afërdita e ka bërë këtë kombinim nga stili apo shija e saj, por ngjyrat e veshjes sigurt pasi qëndrimi në Shqipëri nuk ka sesi të mos shoqërohet me ngjyrat identifikuese, kuq e zi.

Këngëtarja Afërdita Dreshaj me mikeshat 

Ajo jeton dhe punon në Amerikë, ndërsa këtë verë i dha fund beqarisë, duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Këngëtarja Afërdita Dreshaj  me bashkëshortin,Jakub Kindl

Postimi i Afërdita Dreshajt

Komento