AFP raporton se Kofi Anan ka mbërritur në Siri dhe do të takojë Presidentin Assad

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

'Ti Shqipëri më jep nder', prezantohen fanellat e reja të Kombëtares