Rëndohet bilanci i aksidentit në Shkodër, pas vjehrrës vdes në spital edhe nusja shtatzënë (VIDEO)

Rëndohet bilanci i aksidentit ditën e sotme në Shkodër. Pas vjehrrës, ka ndërruar jetë në spital edhe nusja shtatzënë. Aksidenti i rëndë ndodhi në aksin Shkodër- Hani i Hotit në afërsi të fshatit Shtoj. Vjehrra dhe nusja ishin duke ecur në rrugë në momentin që u përplasën nga një makinë tip Volswagen.

58-vjeçarja Hasmije Bajrakurti humbi jetën në vend, ndërsa nusja Esmeralda Bajrakurti 18-vjeçe ndërroi jetë në spital. Ndërkohë që drejtuesi i mjetit, Silvan Dricaj është arrestuar nga policia.

Makina që shkaktoi aksidentin

Foto nga vendi i ngjarjes

/d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të kthehet dënimi me vdekje në Shqipëri?

Komento

Komente

 • Santa Quaranta: 13/03/2019 20:11

  Vetem nga studimi i fotografise dhe jo nga ndonje ekspertize e kualifikuar shoferi duhet te denohet per vrasje ne rrethana te cilesuara te dy ose me shume personave!!

  Përgjigju
  • Pse??: 13/03/2019 21:50

   A shikon viza te bardha kund qe me u denu shoferi??? Hapi syt mir se ti e dalloke me foto×

Lajmi i fundit

John

Arrihet marrëveshja për Reformën Zgjedhore/ Basha: Falenderoj aleatët dhe partnerët euro-atlantikë për kontributin