Aksident dhe kokainë në makinë, 2 të arrestuar në Fier! Ngacmoi seksualisht një të mitur, në pranga 54-vjeçari në Lushnjë

Aksident dhe kokainë në makinë, 2 të arrestuar në Fier! Ngacmoi seksualisht një të mitur, në pranga 54-vjeçari në Lushnjë

Foto ilustruese

FIER- Fadil Begaj është vënë në prangat e policisë së Lushnjës pasi u kap duke ngacmuar seksualisht një të mitur. Sipas njoftimit të policisë, 54-vjeçari është banues në Berat.

Policia gjithashtu njofton se në qarkun e Fierit janë arrestuar edhe dy persona të tjerë. Erland Llanaj është përplasur me një automjet të parkuar gjatë natës pasi drejtonte makinën në gjendje të dehur. Nga përplasja ka pasur vetëm dëme materiale.

Edhe një 36-vjeçar ka rënë në pranga pasi gjatë kontrollit të bluve të Fierit në mjetin e tij u gjet kokainë, në doza.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)