Aksident gjatë orëve të natës në Fier, dy 'benz'-at përplasen 'kokë më kokë'! Plagoset një person

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit rreth orës 22:30. Në rrugën kryesore të qytetit, pranë shtëpisë të të moshuarve, dy automjete ‘tip Benz’ janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Fierit ku po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

B.V/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet