Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, drejtuesi i autobusit humb kontrollin dhe del nga rruga! S’ka të lënduar

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, drejtuesi i autobusit humb kontrollin dhe del nga rruga! S’ka të lënduar

Foto ilustruese

ELBASAN- Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të martë në aksin Elbasan-Librazhd në afërsi të kthesave të Murrashit.

Një autobus plot me pasagjer është përfshirë në një aksident. Drejtuesi i autobusit ka humbur kontrollin duke dalë jashtë rruge dhe është përplasur me pengesën anash rrugës.

Përplasja në fakt ka ndihmuar që autobusi mos të bjerë nga lartësia.

Nga aksidenti fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe nuk ka të lënduar.

G.MO/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich