Aksident i rëndë në aksin Pogradec-Qafë Thanë, furgoni devijon nga rruga dhe përmbyset

Aksident i rëndë në aksin Pogradec-Qafë Thanë, furgoni devijon nga rruga dhe përmbyset

Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në aksin nacional Pogradec – Qafë Thanë në afërsi të fshatit Piskupat. Nga informacione nga vendgjarja bëhet e ditur se shkak i mundshëm i aksidentit mund të jetë bërë lagështira në rrugë dhe humbja e kontrollit të drejtuesit të mjetit.

Aksi rrugor Qafë Thanë Pogradec së fundmi është kthyer në njollë të zezë për aksidentet rrugore ku në të shumtat e rasteve shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor është një nga shkaqet më të shpeshta të këtyre aksidenteve

Sipas informacioneve një mjet tip furgon ka devijuar nga rruga dhe është përmbysur. Ende nuk dihet nëse ka të plagosur. Policia është duke shkuar në vendngjarje 

Në përditësim...

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Eri: 31/05/2023 20:44

    Vaji rruges qe hedhin ata t karrotrecave... Qe mase kalojn vet edhe tju shkerdh.. Cfar ju permban pragu

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Putin i gatshëm të shpallë kandidimin në zgjedhjet e vitit 2024

Putin i gatshëm të shpallë kandidimin në zgjedhjet e vitit 2024