Aksident i rëndë në Elbasan, 56-vjeçari përplaset për vdekje! Shoferi largohet nga vendngjarja

Aksident i rëndë në Elbasan, 56-vjeçari përplaset për vdekje! Shoferi largohet nga vendngjarja

Foto ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Elbasan në aksin rrugor Papër-Cërrik.

Një mjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një 56-vjeçar të identifikuar me inicialet V.H., banues në Cërrik, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e tij, si dhe për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Basha feston 33 vjetorin e themelimit të PD, i bashkohet Bamir Topi dhe Rexhep Uka 

FOTO/ Basha feston 33 vjetorin e themelimit të PD, i bashkohet Bamir Topi dhe Rexhep Uka