Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 20 vjeçarin! Drejtuesi i automjetit largohet nga vendngjarja (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Elbasanit ku një makinë ka përplasur 20 vjeçarin Fiori Sula ndërkohë që ky i fundit po kalonte rrugën.

I riu nuk mundi t’i mbijetonte përplasjes së fortë, duke ndërruar jetë gjatë rrugës në spital.

Ndërkohë policia është vënë në ndjekje të drejtuesit të automjetit që është larguar nga vendngjarja menjëherë pas aksidentit të rëndë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Toni: 24/01/2023 01:20

    Kapeni dhe kalbeni ne burg plehren.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

DIREKT, Euro 2024/ Polakët janë jashtë, llogaritë e kreut në Grupin D të hapura! Po luhen Francë 0-0 Poloni dhe Holandë 0-1 Austri

DIREKT, Euro 2024/ Polakët janë jashtë, llogaritë e kreut në Grupin D të hapura! Po luhen Francë 0-0 Poloni dhe Holandë 0-1 Austri