Aksident i rëndë në Fier, autobusi përplaset  me motorin! Humb jetën 80-vjeçari (EMRI)

FIER- Një aksident i rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të enjteje në Kurjamn të Roskovecit. Drejtuesi i autobusit, Ismet Verezi, 56 vjeç është përplasur me shoferin 80-vjeçar Irfan Caushi të një motomjeti dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30 ndërsa mësohet se nga pasagjerët në autobus nuk ka të lënduar.

Ndërkaq, shoferi Ismet Verezi është shoqëruar në Komisariat dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • beri: 08/10/2022 18:54

    ulni shpejtesine,,mbani krahun,,,mos parakaloni kur ka vije te panderprere,,,,kontrolloni hete pas here pasqyren mbi timon,,,ndrushe do ju hane korbat.....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tërmet në Bosnjë Hercegovinë, ndihet në Malin e Zi dhe Kroaci

Tërmet në Bosnjë Hercegovinë, ndihet në Malin e Zi dhe Kroaci