Aksident i rëndë në Kombinat, humb jetën një person, përplaset nga kamioni teksa lëvizte me biçikletë

TIRANË- Një aksident i rëndë është shënuar gjatë mesditës së sotme në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat.

Një kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar për një qytetar që ishte duke i dhënë biçikletës, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit

J.GJ./K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Ja sa ka kushtuar fustani që ka veshur Bora Zemani në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës

FOTO/ Ja sa ka kushtuar fustani që ka veshur Bora Zemani në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës