Aksident i rëndë në Korçë, makina përplas për vdekje 39 vjeçarin! Drejtuesi i automjetit largohet nga vendngjarja

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë, ku makina ka përplasur për vdekje 39 vjeçarin, Olger Zhuti, 39 vjeç. 

Ngjarja e rëndë ndodhi në vendin e quajtur Lumalas, ku drejtuesi i automjetit u largua nga vendi i ngjarjes pas aksidentit. Aksi rrugor, Korçë-Maliq ku ka ndodhur aksidenti, paraqitet si shumë problematik si pasojë e mungesës së sinjalistikës dhe kushteve të vështira të rrugës.


Lajmi kryesor:

Përgjaken rrugët e vendit/ 3 aksidente me pasojë vdekjen në Durrës, Kavajë dhe Korçë! Përplasen 2 këmbësorë, shoferja 30 vjeçe përfundon në kanal


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Shqipëria dhe Kosova në BE më 2030, mes ëndrrës dhe demagogjisë?!

Shqipëria dhe Kosova në BE më 2030, mes ëndrrës dhe demagogjisë?!