Aksident i rëndë në Lushnjë, mjeti përplaset me motorin! Dëmtohet shoferi i motomjetit, mblidhte mbetje plastike

Një aksident te kthesa e Grabjanit në rrugë rurale të Lushnjës, shënoi një të plagosur rëndë.

Një automjet u përplas me një motomjet në të cilin udhëtonte një 36-vjeçar që mblidhte mbetje plastike. Si pasojë e përplasjes, motomjeti thuajse është shkatërruar dhe dëmtime të rënda materiale ka pësuar edhe makina, shoferi I së cilës u arrestua nga policia.

Ardjan Meçani ndodhet në spital dhe po merr trajtimin e nevojshëm nga bluzat e bardha, ndërsa policia ka nisur hetimet për shkaqet e këtij aksidenti që ndër të tjera, shkaktoi radhë të gjata automjetesh në trafik.

Ky aks rural është mjaft problematike ku vetëm këtë vit ka pasur dy aksidente me vdekje.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Bayern Munich bën për 'aspirina' Leverkusenin, i ofron kontratë Granit Xhakës

Bayern Munich bën për 'aspirina' Leverkusenin, i ofron kontratë Granit Xhakës