PAMJE të rënda/ Aksident në Manëz të Durrësit, makina përfundon në kanal! 4 të plagosur transportohen drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Manëz të Durrësit, ku një makinë ka përfunduar në kanal. Për pasojë, janë plagosur 4 persona të cilët udhëtonin në mjetin tip ‘Opel’.

Në pamjet e siguruara nga Report TV, shihet momenti dy prej të plagosurve momentalisht janë lënë anash rrugës nga punonjësit e ambulancës teksa këta të fundit merreshin me shpëtimin e të plagosurve të tjerë që gjendeshin brenda mjetit.

Ende nuk dihet gjendja e tyre, por deri më tani mësohet të lënduarit po transportohen drejt spitalit rajonal të Durrësit ku do të marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Sipas njoftimit të policisë, 3 prej të plagosurve janë identifikuar si S. E, S. H, dhe G.E. Ndërsa i plagosuri tjetër, nuk është identifkuar.

Ndërkohë, policia ka njoftuar ndalimin e shoferit të identifkuar si H.C, i cili fatmirësisht raportohet të jetë plagosur lehtë nga aksidenti i ndodhur. 

B.V/A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Jeni gati? Bebe Rexha surprizon shqiptarët, sjell këngën në gjuhën shqipe

Jeni gati? Bebe Rexha surprizon shqiptarët, sjell këngën në gjuhën shqipe