Aksident i frikshëm në segmentin Milot-Rrëshen, mjeti përplaset me barrierën mbrojtëse! Plagosen rëndë dy të rinj (VIDEO)

LEZHË- Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në segmentin Milot-Rrëshen në dalje të Rubikut. Një automjet tip 'Volksëagen' ka humbur kontrollin duke u përplasur me barrierën mbrojtëse dhe më pas ka përfunduar në rrugë.

Burime e Report TV bëjnë me dije si pasojë e përplasjes janë plagosur dy të rinj nga Tropoja të cilët ndodhen në gjendje të rëndë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po punon për rrethanat dhe shkaqet e këtij aksidenti.

G.MO/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Skandali te Onkologjiku, Prokuroria e Tiranës shpall mos kompetencë, ia kalon dosjen SPAK-ut

Skandali te Onkologjiku, Prokuroria e Tiranës shpall mos kompetencë, ia kalon dosjen SPAK-ut