Aksident i rëndë në Shkodër, mjeti përplaset me murin dhe kthehet përmbys në mes të rrugës (VIDEO)

SHKODËR- Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen "Dobrac", në dalje të qytetit të Shkodrës. Një automjet është përplasur me murin në rrugë dhe më pas është kthyer në mes të rrugës si pasojë e përplasjes.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe autombulanca të cilët kanë transportuar në spital drejtuesin e mjetit i cili ka shpëtuar për mrekulli si pasojë e përplasjes. Ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Derbi Tirana-Partizani, ja momentet më spektakolare të ndeshjes

Derbi Tirana-Partizani, ja momentet më spektakolare të ndeshjes