Aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit, i riu humb kontrollin e makinës, mjeti del nga rruga! Humb jetën pasagjeri 20-vjeç

Aksident i rëndë në Rrugën e Arbrit, i riu humb kontrollin e makinës, mjeti del nga rruga! Humb jetën pasagjeri 20-vjeç

Viktima Alked Koci

Një 20-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Rrugën e Arbrit, si pasojë e një aksidenti. Bëhet me dije se i riu Alked Koci, po udhëtonte në makinë me shokun e tij, 20-vjeçarin me inicialet O.S. i cili ishte dhe drejtuesi i mjetit.

Ky i fundit ka humbur kontrollin e mjetit, duke dalë nga rruga. Si pasojë e përplasjes, i riu me inicialet Alked Koci humbi jetën, teksa shoferi është arrestuar. Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti, policia ka nisur hetimet.

1646580769_ALKEDKOCI.jpg

Viktima Alked Koci

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Lleshi: 06/03/2022 14:51

    Rruga e arbrit nuk eshte e SIGURTE, ,,NUK ka korsi emergjence, ,,,ajo garanton sigurine...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Miratohet rezoluta për dënimin e masakrës së Srebrenicës, maxhorancën bashkon votat me opozitën, 133 deputetë pro, asnjë kundër

Miratohet rezoluta për dënimin e masakrës së Srebrenicës, maxhorancën bashkon votat me opozitën, 133 deputetë pro, asnjë kundër