Aksident i shumëfishtë në Kavajë, 4 mjete përplasen me njëra-tjetrën

Aksident i shumëfishtë në Kavajë, 4 mjete përplasen me njëra-tjetrën

Foto ilustruese

KAVAJË- Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Kavajë, ku 4 mjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

4 makinat e përfshirë në aksident drejtoheshin nga shoferët me iniciale E.R.; Z. S; A. Sh. dhe Xh. H. 

Si pasojë e përplasjes së mjeteve mbetën të lënduar prej 2 pasagjerëve me iniciale V. R., dhe E. S., të cilët u dërguan në spital dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tirana gati për Festën e madhe të “Ekipeve Sportive në Shkolla”, ja rrugët ku kufizohet qarkullimi

Tirana gati për Festën e madhe të “Ekipeve Sportive në Shkolla”, ja rrugët ku kufizohet qarkullimi