Aksident në autostradën Tiranë -Durrës, një nga makinat del nga rruga, përfundon mbi trafik ndarësen

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërsa një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar mbi trafik ndarëse.

Si pasojë është krijuar trafik në dalje të Tiranës deri tek vendi i aksidentit pranë QTU dhe nga ana tjetër e autostradës në hyrje. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si ka ndryshuar cilësia e arsimit gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'S'më ftuan'/ Zana Çela i përgjigjet Inva Mulës: Akuza më e rëndë për t'u përtypur! E thirrëm disa herë, na injoroi! Dokumentari nuk tregon historinë e TKOB!