Aksident masiv në Fier, përplasen 4 automjete dhe 1 motor (VIDEO)

FIER- Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Fierit. Mësohet se 4 makina dhe një motor picash janë përfshirë në aksident. Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Kryqëzimi i ‘Zogut të Zi” në Fier. Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes. Automjetet e përfshira në aksident janë një automjet tip ‘Honda Civic’, një ‘Golf’ 4, automjet tip ‘Skoda’ dhe një mjet tip ‘Peugeot’.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të shkakut të aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Inceneratori i Elbasanit/ Përfundon mbrojtja, Lefter Koka dorëzon raport mjekësor se ka probleme psikologjike! GJKKO vendos më 5 tetor

Inceneratori i Elbasanit/ Përfundon mbrojtja, Lefter Koka dorëzon raport mjekësor se ka probleme psikologjike! GJKKO vendos më 5 tetor