Aksident me vdekje në aksin 'Fier-Patos', motomjeti del nga rruga, humb jetën pasagjeri (VIDEO)

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar në aksin rrugor "Fier-Patos”, ku një 48-vjeçar ka humbur jetën.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:50, ku 43-vjeçari B. B., duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka ndërruar jetë në spital, pasagjeri, shtetasi E. B., 40 vjeç, banues në Fier, ndërsa drejtuesi i mjetit është jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Një gjarpër në ashensor, shikoni videon

Një gjarpër në ashensor, shikoni videon