Aksident në aksin Elbasan-Peqin, makina përplas 56 vjeçarin që po qarkullonte me biçikletë

Foto ilustruese

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Murras.

Një makinë ende e paidentifikuar, ka aksidentuar një 56 vjeçar, banues në Cërrik, i cili po qarkullonte me biçikletë rreth orës 20:05.

Sipas policisë ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për identifikimin e drejtuesit të mjetit dhe  zbardhjen e shkaktut  të aksidentit.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinë ose test negativ për të hyrë në Universitete, a ju duket e drejtë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

PD: Qeveria mban mbyllur godinën e re për shkollat e Sarandës, Eco Kampus, pasojat i vuajnë fëmijët