Aksident ne aksin Gjirokastër-Libohovë, dy makina përplasën kokë më kokë! Lëndohen dy shoferët

Aksident ne aksin Gjirokastër-Libohovë, dy makina përplasën kokë më kokë! Lëndohen dy shoferët

Pamje nga vendngjarja

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e dy personave është shënuar mëngjesin e sotshëm në aksin rrugor Gjirokastër-Libohove, ku dy automjete janë përplasur kokë më kokë.

Siç duket edhe në foto, makinat janë përplasur keq me njëra-tjetrën dhe përveç dëmeve materiale janë lënduar dhe dy drejtuesit e mjeteve.

Ne vendngjarje ka shkuar menjëherë autoambulanca, e cila  ka transportuar ne spital dy te lënduarit te cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë grupi hetimor ka shkuar gjithashtu në vendngjarje për të zbardhur detajet dhe rrethanat mbi aksidentin.

 

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Gjermania kritikohet për shqyrtimin e dëbimit të afganëve dhe sirianëve

Gjermania kritikohet për shqyrtimin e dëbimit të afganëve dhe sirianëve