Aksident në aksin Klos-Bulqizë, përplasen 2 automjete! Ka vetëm dëme materiale

Aksident në aksin Klos-Bulqizë, përplasen 2 automjete! Ka vetëm dëme materiale

Foto nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 18:45 në Dushkun e Kuq, posht vendit të quajtur Qafa e Buallit, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e aksidentit kanë marrë lëndime të lehta dy drejtuesit e mjeteve, ndërkohë raportohet dhe për dëme materiale. Dushku i Kuq ndodhet në segmentin e rrugës Klos- Bulqizë, ndërsa për shkak të aksidentit është bllokuar qarkullimi në rrugë për rreth një orë.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Gjyqi me ministren e Arsimit, Vokshi: S’ka paraqitur asnjë provë! Sot mësuesit kanë frikë të flasin, janë të survejuar nga patronazhistët

Gjyqi me ministren e Arsimit, Vokshi: S’ka paraqitur asnjë provë! Sot mësuesit kanë frikë të flasin, janë të survejuar nga patronazhistët